Foro Sobre Novelas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


~Za vse oboževalce telenovel.!!~
 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Pohvale foruma

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
duL.ardiLLita
~Miembro bronce~
duL.ardiLLita


Število prispevkov : 604
Join date : 30/04/2009
Age : 28

Pohvale foruma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Pohvale foruma   Pohvale foruma EmptyČet Apr 30, 2009 11:18 am

Tukaj lahko pohvalite forum.
Nazaj na vrh Go down
https://foro-sobre-novelas.slovenianforum.com
Eva^^
~Nuevo miembro~



Število prispevkov : 6
Join date : 08/05/2009

Pohvale foruma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pohvale foruma   Pohvale foruma EmptyPet Maj 08, 2009 3:24 pm

No..jas sem nova na forumu: Forum bo uspel - sam adminke morte zlo zlo se trudt da bo usprel!
No..pač: forum bi moral nujnooo dobit več uporabnikou, ker se bi potem tut več prjaulali!
drugače pa se mi zdi da je še bolj nou je pousm normalo da še nima tolko uporabnikou.....

Pa ena predlog: izberite dobrega promotorja ki bo res oglaševal forum!
Nazaj na vrh Go down
duL.ardiLLita
~Miembro bronce~
duL.ardiLLita


Število prispevkov : 604
Join date : 30/04/2009
Age : 28

Pohvale foruma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pohvale foruma   Pohvale foruma EmptyPet Maj 08, 2009 3:29 pm

Eva^^ je napisal/a:
No..jas sem nova na forumu: Forum bo uspel - sam adminke morte zlo zlo se trudt da bo usprel!
No..pač: forum bi moral nujnooo dobit več uporabnikou, ker se bi potem tut več prjaulali!
drugače pa se mi zdi da je še bolj nou je pousm normalo da še nima tolko uporabnikou.....

Pa ena predlog: izberite dobrega promotorja ki bo res oglaševal forum!

ia trudmo se. zdeii bomo naiiprei dokonca use poštimal. podforumske bannerie. portal pa to. pol pa bomo začel oglaševat.
Nazaj na vrh Go down
https://foro-sobre-novelas.slovenianforum.com
Eva^^
~Nuevo miembro~



Število prispevkov : 6
Join date : 08/05/2009

Pohvale foruma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pohvale foruma   Pohvale foruma EmptyPet Maj 08, 2009 3:51 pm

duL.ardiLLita je napisal/a:
Eva^^ je napisal/a:
No..jas sem nova na forumu: Forum bo uspel - sam adminke morte zlo zlo se trudt da bo usprel!
No..pač: forum bi moral nujnooo dobit več uporabnikou, ker se bi potem tut več prjaulali!
drugače pa se mi zdi da je še bolj nou je pousm normalo da še nima tolko uporabnikou.....

Pa ena predlog: izberite dobrega promotorja ki bo res oglaševal forum!

ia trudmo se. zdeii bomo naiiprei dokonca use poštimal. podforumske bannerie. portal pa to. pol pa bomo začel oglaševat.

Ahamm.OK. Sam tiste podforumske bannerje kaj sm jih js neke že naredla pa jih nake še bom..tiste boš za začetek dala gor??

Ker zdej mam en starrrr program, na katerem ne morm delat lepših kot so oni...pa si zdej ZOPET nalagam ps in se mi bo še en lep čas nalagau...
Nazaj na vrh Go down
Una rebelde*
~Bebecito~
Una rebelde*


Število prispevkov : 44
Join date : 14/05/2009
Age : 28
Kraj : Con RBD<333

Pohvale foruma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pohvale foruma   Pohvale foruma EmptyČet Maj 14, 2009 3:53 pm

ja dobr forum je....lahkio vam naredim podforumske bannerje
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Pohvale foruma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pohvale foruma   Pohvale foruma Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Pohvale foruma
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Pribombe foruma

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Foro Sobre Novelas :: Knjiga mnenj-
Pojdi na: