Foro Sobre Novelas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


~Za vse oboževalce telenovel.!!~
 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 [ Predstavitev ] Eva^^

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Eva^^
~Nuevo miembro~



Število prispevkov : 6
Join date : 08/05/2009

[ Predstavitev ] Eva^^ Empty
ObjavljaNaslov sporočila: [ Predstavitev ] Eva^^   [ Predstavitev ] Eva^^ EmptyPet Maj 08, 2009 3:18 pm

eloouu Very Happy

Sem Eva iz okolice MB ( Ptuj ) , sem stara 13 let , pa mam tut priimk, ki pa ni pomembo, da ga usi veste. Rada: poiiem ^^, plešem , se rolam < 333 ....
Če bi pršu k meni domou na obisk bi bla zagotou na campu, ker sem z njim OBSEDENA !
To se kaže tut na tem, da mam pogosto kake kazni in če me kdaj par dni ne bo na forumu ne skrbite, ker mam kazen.
Drugače mam svoj forum ( Princessa Anahi ~ linka ne bom dala, ker bi potem blo to kot oglaševanje... ), pa tut msn mam ( pa ne enga ampal 10000000 : moj prvi na katerem se vedno: rbd.rebelde_fann@hotmail.com pol kr en, ki je ubistvu od moje sestre sam sm jas na njem mogoče enkrat na mesec: anahi.rocks@USA.com pol pa še en na kerem me nikooolliii ni : ewCh.My.MSn@AnaHi.com . Najbolj se vam splača da si vpišete prvega!
Moiie BFF so: Viida, Vanč, Mancie, pol pa še; Niinii.
Mam moiio mucico; Kiko. Jo imam naiibol rada! Pa mam tut 2 skobčevki, no moja sestra jih ma...
Naprej... Jas LJUBIM RBD !
Vsak dan gledam Rebelde in CCEA , vse druge telenovele so mi pa večinoma BEDNE.
Moj značaj: Nii me uredu < jezit > ker popiz***, pol use more bit po moje, .....
Am...zdej se mi RES ne da več pisat, če pa bi rad/a izvedla več si vpiši moj msn; ****

Baaay
Cool
Nazaj na vrh Go down
Una rebelde*
~Bebecito~
Una rebelde*


Število prispevkov : 44
Join date : 14/05/2009
Age : 28
Kraj : Con RBD<333

[ Predstavitev ] Eva^^ Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: [ Predstavitev ] Eva^^   [ Predstavitev ] Eva^^ EmptyČet Maj 14, 2009 3:58 pm

dobrodošla na forumu zabavj se!
Nazaj na vrh Go down
Eva^^
~Nuevo miembro~



Število prispevkov : 6
Join date : 08/05/2009

[ Predstavitev ] Eva^^ Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: [ Predstavitev ] Eva^^   [ Predstavitev ] Eva^^ EmptyČet Maj 14, 2009 6:44 pm

Hvalaa Sam da ti puvem, sm bla js prej na forumu kt ti.. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Una rebelde*
~Bebecito~
Una rebelde*


Število prispevkov : 44
Join date : 14/05/2009
Age : 28
Kraj : Con RBD<333

[ Predstavitev ] Eva^^ Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: [ Predstavitev ] Eva^^   [ Predstavitev ] Eva^^ EmptyČet Maj 14, 2009 8:04 pm

vem iia...nzk Very Happy ampak to usi napišejo sj sm adminki tut napisala dobrodošla na fourumu.
Nazaj na vrh Go down
Eva^^
~Nuevo miembro~



Število prispevkov : 6
Join date : 08/05/2009

[ Predstavitev ] Eva^^ Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: [ Predstavitev ] Eva^^   [ Predstavitev ] Eva^^ EmptyPet Maj 15, 2009 2:32 pm

Una rebelde* je napisal/a:
vem iia...nzk Very Happy ampak to usi napišejo sj sm adminki tut napisala dobrodošla na fourumu.

Aia...ok Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





[ Predstavitev ] Eva^^ Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: [ Predstavitev ] Eva^^   [ Predstavitev ] Eva^^ Empty

Nazaj na vrh Go down
 
[ Predstavitev ] Eva^^
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Foro Sobre Novelas :: Predstavitve članov-
Pojdi na: